Seriale

Zobaczcie teaser „The Mandalorian” ujawniający nową postać!

the-mandalorian-teaser-fennec-shand

Do sieci trafił nowy materiał promocyjny pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Krótki teaser nie pokazuje zbyt wiele, jednak mimo tego znalazło się miejsce dla kilku nowych kadrów oraz zaprezentowania kolejnej postaci, która pojawi się w The Mandalorian.

Jak informuje Vanity Fair, serwis, za pośrednictwem którego udostępniona została nowa zapowiedź, jest to Fennec Shand – najemniczka mająca na sumieniu między innymi wiele morderstw na zlecenie największych syndykatów zbrodni w galaktyce, w którą wciela się Ming-Na Wen (Mulan, Agents of S.H.I.E.L.D.).

https://twitter.com/Rebe1Scum/status/1191436442288959497

Bohaterce lepiej możecie się przyjrzeć na poniższej grafice, również udostępnionej dziś przez portal:

Ming-Na-Wen-The-Mandalorian-Fennec-Shand

Pierwszy odcinek The Mandalorian zadebiutuje już w przyszłym tygodniu. Oczywiście tylko na określonych rynkach, do których nasz niestety nie należy, jednak, jak się dowiedzieliśmy, Disney+ może trafić do nas już na początku przyszłego roku, a zwiastun pierwszego serialu aktorskiego Star Wars z polskim dubbingiem jest już nawet dostępny.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.