Gry

„The Old Republic” z niemal miliardem dolarów na koncie

star-wars-old-republic-theme-xx15

Często w kontekście filmowych premier rozważamy kwestie finansowe – ile dana produkcja zarobi, czy zwróci to koszty jej produkcji, itd. Rzadko jednak prowadzimy podobne analizy na rynku growym, a tu może nas czekać spore zaskoczenie.

Jak donosi bowiem Blake Jorgensen – dyrektor operacyjny i finansowy EA – znana gra MMORPG Star Wars: The Old Republic zbliża się powoli do osiągnięcia niemal miliarda dolarów przychodu! 

Produkcja zadebiutowała w 2011 roku jako swoista kontynuacja świata przedstawionego w dwóch odsłonach z cyklu Knights of the Old Republic. I choć początkowo nie spotkała się z ciepłym przyjęciem, tak z czasem zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, choćby poprzez przejście rok po premierze na model free-to-play i opcjonalny abonament, czy poprzez dość regularnie ukazujące się dodatki, spośród których ostatni, zatytułowany Onslaught, zadebiutował w zeszłym miesiącu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.