Seriale

Jeszcze więcej seriali Star Wars zmierza na Disney+!

star-wars-battlefron-rogue-one-scarif-battle-disney+-series-lando-calrissian-qi'ra-finn-poe-dameron (1)

Już w najbliższy wtorek do użytku na kilku rynkach trafi nowopowstała platforma streamingowa Disneya. Razem z nią (i za jej pośrednictwem) zadebiutuje również pierwszy sezon serialu aktorskiego Star WarsThe Mandalorian.

Poza nim na najbliższe lata zapowiedziano jeszcze dwie produkcje. Są to seriale o Cassianie Andorze oraz Obi-Wanie Kenobim, w których ponownie wcielą się odpowiednio znani już z odgrywania tych ról w kinowych filmach Diego Luna oraz Ewan McGregor. Okazuje się, że nie będą to jedyne seriale live-action, których akcja będzie osadzona dawno temu w odległej galaktyce. Jak przekazuje portal The Wrap, CEO Disneya, Bob Iger, już teraz zapowiada dalszy rozwój uniwersum Gwiezdnych Wojen na mniejszych ekranach i przyznaje, że jeszcze więcej projektów jest „w przygotowaniach”.

Na ten moment oczywiście nie jesteśmy w stanie określić, jakich seriali możemy oczekiwać w przyszłości na Disney+. Można jednak próbować zgadywać – być może prawdziwa jest jedna z pogłosek, według których własnych produkcji na nowej platformie streamingowej miały doczekać się postaci takie jak Darth Bane, Phasma, rycerze Ren, młoda księżniczka Leia, bohaterowie nowych filmów Star Wars czy łajdacy z przestępczego półświatka, jakiego trochę doświadczyliśmy już w Solo. Nie tak dawno temu Oscar Isaac i Keri Russell sugerowali również, iż Lucasfilm może wyprodukować prequel o wspólnej przeszłości Poe Damerona i Zorii Bliss – spekulowaliśmy wówczas, że gdyby tak miało być, najpewniejszą opcją wydawałby się właśnie serial na Disney+. Teraz wydaje się to być jeszcze bardziej prawdopodobne. Na tę chwilę są to rzecz jasna jedynie plotki i pomysły aktorów, do których nie należy się zbytnio przywiązywać.

Usługa streamingowa Disney+ wystartuje w USA, Kanadzie i Holandii już 12 listopada. Na jej debiut w Europie Zachodniej – do której Polska najprawdopodobniej jest zaliczanapoczekać będziemy musieli do końca marca.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.