Seriale

Nowy spot tv „The Mandalorian” ujawnia kolejne ciekawe ujęcia!

star-wars-the-mandalorian-trailer-ig-11-still-logo

Czas do premiery pierwszego odcinka The Mandalorian możemy już właściwie odliczać w godzinach, zaś w ramach promocji serialu w amerykańskiej telewizji oraz w Internecie pojawiają kolejne spoty reklamujące gwiezdnowojenne widowisko.

Najnowsze wideo pozwala nam zobaczyć parę ciekawych ujęć, które nie pojawiały się w dotychczasowych materiałach. Pośród nich wyróżnia się postać w mandaloriańskim hełmie korzystająca z czegoś na kształt młota kowalskiego oraz ogromna morska kreatura, prawdopodobnie atakująca statek głównego bohatera.

New Footage ! Star Wars The Mandalorian TV Spot Trailer 8 from StarWarsLeaks

The Mandalorian pojawi się już 12 listopada na platformie streamingowej Disney+. Producentem wykonawczym serialu jest Jon Favreau, zaś za reżyserię odpowiadają m.in. Dave Filoni, Taika Waititi oraz Bryce Dallas Howard. W rolę tytułowego bohatera wciela się Pedro Pascal.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.