Gry

Są pierwsze opinie graczy o „Jedi: Fallen Order” – szykuje się gra roku 2019

Fallen-Order-informer-EA-Play

Choć do premiery Star Was Jedi: Fallen Order pozostało jeszcze kilka dni, to pierwsi gracze mieli już okazję zagłębić się w świat gry stworzonej przez studio Respawn Entertainment. W związku z tym do sieci zaczęły spływać pierwsze opinie – mówiąc krótko, szykuje nam się gra roku 2019 i prawdopodobnie najlepszy tytuł ze świata Gwiezdnych Wojen.

Wiele takich ocen możemy przeczytać na forach Reddita, a jedna z nich pochodzi od użytkownika Fat_Log. Pierwsze, na co zwraca uwagę autor wpisu, to niezwykle rozbudowane, wielowarstwowe drzewko umiejętności. Ma ono być podzielone na kilka kategorii i podkategorii, zapewniając głęboki i podatny na eksperymenty system rozwoju postaci. Potwierdziły się także wcześniejsze plotki o dostosowaniu wyglądu miecza świetlnego, który ma się składać z aż sześciu elementów (będziemy je mogli znaleźć podczas eksploracji kolejnych map).

Skoro już jesteśmy przy temacie eksploracji, sprawdzają się również doniesienia o ogromnych, wypełnionych zawartością mapach, jakie będziemy mogli przemierzać, by odkrywać kolejne sekrety oraz ukrytych bossów. Silną stroną Upadłego zakonu mają być też potyczki – są krótkie, intensywne, ale jednocześnie zmuszające do myślenia i korzystania z umiejętności, pozostawiając przy tym dużą swobodę w kwestii ich poprowadzenia.

Okazuje się również, że gra będzie naprawdę długa. Fat_Log wspomina, że powinna ona wystarczyć na minimum 30 godzin zabawy – i to pod warunkiem, że nie będziemy zbyt dokładnie badać wszystkich lokacji. Jeśli gracze będą chcieli kompletnie zbadać każdą dostępną planetę, powinno to zająć znacznie dłużej.

Na koniec Fat_Log dodaje, że jeśli jesteście typem graczy, którzy lubią tytuły pokroju najnowszego God of War i Soulsbourne, a do tego liczycie na porządny gwiezdnowojenny klimat, to Fallen Order na 99% przypadnie Wam do gustu.

Star Wars Jedi: Upadły zakon zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PS4 już 15 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.