Gry

„Jedi: Fallen Order” – zmiany w poziomach trudności, nowe przecieki na temat miecza Cala Kestisa

Jedi-Fallen-Order-Beast

W momencie pisania tego artykułu od premiery Upadłego zakonu dzielą nas już zaledwie 3 dni, a na jaw wychodzą kolejne ciekawostki dotyczące gry – jedne oficjalne, inne nieco mniej.

Z oficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się więcej o poziomach trudności. Reżyser projektu, Stig Asmussen, w niedawnym wywiadzie dla serwisu Eurogamer zdradził, że od czasu targów E3, na których po raz pierwszy zaprezentowano rozgrywkę z Fallen Order, uległy one pewnym zmianom.

„Od czasu E3 zrobiliśmy jeszcze sporo testów – oczywiście robiliśmy je też przed targami, ale później również mieliśmy na to sporo czasu. Prawdopodobnie największych zmian doczekały się poziomy trudności. Większość członków naszego studia lubi wyzwania, ale zdajemy sobie sprawę, że to jest Star Wars, które ma ogromną widownię, i nie chcemy, by ktoś poczuł się zostawiony w tyle. Postanowiliśmy więc dodać kolejny poziom w postaci trybu historii oraz zmniejszyliśmy kilka parametrów w trybie domyślnym. Ale dodaliśmy też do gry znacznie trudniejszy poziom. Wszystko to oparte było o nasze doświadczenia z testów rozgrywki.”

Zapowiada się więc, że przygody Cala Kestisa będą przystępne dla każdego – zarówno graczy niedzielnych, jak i miłośników większych wyzwań.

Dalsza część artykułu zawiera spoilery z gry, więc jeśli nie chcecie ich poznawać, skończcie czytać teraz

Posiadacze Jedi: Fallen Order w wersji na PC, którzy przedpremierowo zamówili cyfrową edycję gry, mogli już wczoraj pobrać ją poprzez platformę Origin i teraz muszą już tylko czekać na jej uruchomienie 15 listopada. Okazuje się jednak, że niektórzy z graczy zdążyli w międzyczasie pogrzebać w plikach – i znaleźli tam coś, co powinno przypaść do gustu wielu fanom klasycznego Star Wars: Jedi Academy – Cal Kestis będzie miał możliwość posługiwania się mieczem świetlnym z podwójnym ostrzem!

Materiał wideo na ten temat przygotował youtuber SYLO: Star Wars. Możecie go obejrzeć poniżej. Ostrzegamy jednak – jeśli wolicie uniknąć typowo fabularnych spoilerów, przewińcie filmik do 3:45.

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje na platformach PC, PS4 i Xbox One już 15 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.