Seriale

Nowy zwiastun i fragment bójki w barze z „The Mandalorian”!

The-Mandalorian-zwiastun-premierowy

W sieci pojawił nowy zwiastun debiutującego dziś serialu The Mandalorian oraz fragment jednego z odcinków, który przedstawia scenę bójki w barze.

Jak donoszą nasze źródła, pierwszy odcinek Mandalorianina pojawil się już na Disney+ (choć oficjalnie miało się to stać o 12:00 czasu środkowoeuropejskiego) i, co jeszcze bardziej interesujące, jest w całości dostępny z polskim dubbingiem oraz polskimi napisami. Mamy zatem kolejne potwierdzenie, że platforma streamingowa Disneya najprawdopodobniej zadebiutuje w Polsce razem z Europą Zachodnią, czyli 31 marca 2020.

The Mandalorian przedstawi losy tytułowego łowcy nagród, w którego wcieli się Pedro Pascal. W serialu zobaczymy także droida IG-11 (z głosem Taiki Waititiego), byłą rebeliantkę Carę Dune (Gina Carano), ugnaughta Kuiila (Nick Nolte), Greefa Cargę (Carl Weathers) i zabójczynię Fennec Shand (Ming-Na Wen).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.