Seriale

Pedro Pascal zdradza imię głównego bohatera „The Mandalorian”!

the-mandalorian-main-character

Na oddanej wczoraj do użytku platformie streamingowej Disney+ zadebiutował pierwszy odcinek pierwszego serialu aktorskiego w świecie Star Wars. Niecałe czterdzieści minut materiału w zupełności wystarczyło, aby The Mandalorian zaprezentował swój westernowy klimat. Tytułowy bohater produkcji wykazuje sporo cech wspólnych z prawdziwą legendą gatunku – człowiekiem bez imienia, czyli Clintem Eastwoodem. Jednak pomimo tych podobieństw, Mandalorianin w rzeczywistości ma imię. Choć jak na razie sam go nie ujawnił w ramach historii prezentowanej w serialu, zrobił to za niego wcielający się w niego aktor.

Pedro Pascal, odgrywający rolę głównego bohatera w najnowszej gwiezdowojennej produkcji, zdradził je w oficjalnym materiale, w którym omawiał pracę nad projektem oraz oczywiście sam serial. Okazuje się, że imię Mandalorianina brzmi… Din/Den/Dyn Jarin/Jaryn/Jarrin/Jarryn. Skąd tyle wariacji? Trudno w tym momencie dokładnie określić pisownię, gdyż na razie opierać możemy się jedynie na słowach aktora, jednak nowa informacja znajdzie zastosowanie przynajmniej w języku mówionym. Poniżej możecie odsłuchać wymowy imienia postaci:

Drugi odcinek The Mandalorian trafi na Disney+ już w piątek, a kolejne pojawiać będą się w tygodniowych odstępach. Na razie nie wiemy jednak, kiedy usługa będzie dostępna w Polsce, choć można podejrzewać, że wystartuje w naszym kraju pod koniec marca przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.