Saga Star Wars

Daisy Ridley twierdzi, że „The Rise of Skywalker” ma mroczny klimat

The-Rise-of-Skywalker-Final-Trailer-Rey

W całej zawierusze spowodowanej przez premierę pierwszego odcinka The Mandalorian oraz jutrzejszy debiut gry Jedi: Fallen Order na nieco dalszy plan zeszły informacje o najważniejszej premierze tego roku, jaką jest finał sagi Skywalkerów. Nie oznacza to jednak, że o filmie zrobiło się całkowicie cicho, ponieważ w niedawnej rozmowie z Entertainment Weekly wypowiedziała się o nim odtwórczyni głównej roli, Daisy Ridley.

Jak powiedziała aktora, Skywalker. Odrodzenie będzie charakteryzował się raczej mrocznym klimatem. Użyte zostało w stosunku do niego też kilka dodatkowych określeń.

„Będzie zdecydowanie mroczny. Są fragmenty, które można spokojnie określić przerażającymi i smutnymi. Ale jest tam też miejsce na chwile radości.”

Mroczna atmosfera Epizodu IX była wyraźnie widoczna chociażby w najnowszym zwiastunie, w którym przez większość czasu dominowały ciemne odcienie, przeplatane głosem Imperatora Palpatine’a, który zdecydowanie bardziej wzbudzał przerażenie, niż dodawał otuchy. Jeśli wierzyć słowom Daisy, podobne odczucia powinniśmy mieć w trakcie seansu w kinach.

Star Wars: The Rise of Skywalker zadebiutuje w Polsce już 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.