Seriale

Niespodziewany bohater z „The Mandalorian” ma być istotny w kontekście fabuły

the-mandalorian-ep-1-target

Za nami już dwa odcinki nowego serialu The Mandalorian. Dostarczyły one masę elementów, nad którymi fani mogą spekulować, a jednym z nich jest tożsamość celu Mandalorianina, którą poznaliśmy w finale pierwszego epizodu.

Oczywiście temat ten został natychmiast skomentowany przez showrunnera serialu – Jona Favreau. Zapewnił on, że nowy bohater nie jest żadnym nawiązaniem, a istotnym elementem fabuły.

„Chciałem zaskoczyć widzów i zależało mi… Cóż, są pewne spore wątki, które będą przewijać się przez cały sezon i cały serial. Podobnie jak ujawnianie nowych postaci i zaskakiwanie daje sporo radości, tak samo jest z wpasowywaniem ich w większą narrację na temat tego, co się działo z galaktyką po rewolucji. To bardzo ważna postać.”

Z takiego rozwiązania w finale pierwszego epizodu zadowolony był także reżyser drugiego odcinka, Rick Fumuyiwa, choć odczuwał pewną presję związaną z bezpośrednim kontynuowaniem tak istotnego wątku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.