Saga Star Wars

Daisy Ridley zadowolona z grania mrocznej Rey w „The Rise of Skywalker”

the-rise-of-skywalker-poster-rey-dark-side

Jednym z największych zaskoczeń kampanii promocyjnej Skywalker. Odrodzenie było pojawienie się tzw. Mrocznej Rey w specjalnym materiale pochodzącym z imprezy D23. Choć oficjalna strona szybko sprostowała zajście i wyjaśniła, że to wizja, fani nie przestali rozkładać jej na czynniki pierwsze. Teraz zaś głos w sprawie grania mrocznego alter ego głównej bohaterki zabrała odtwórczyni roli, Daisy Ridley, w krótkiej rozmowie z Adoro Cinema.

Jak mówi aktorka:

„To spora zabawa grać czyjąś najlepszą wersję, a potem najgorszą. To niesamowite doświadczenie dla aktorki, ale nie mamy co do tego zbyt wielu okazji… Czułam się z tym dobrze. Niestety nie mogę powiedzieć nic więcej.”

Przy okazji Daisy wyjawiła, że dogłębnie poruszyła ją (i nie tylko, bo także resztę obsady) jedna ze scen nakręcona w trakcie ostatniego dnia pobytu na pustyni w Jordanii. To krótkie ujęcie, ale aktorka jest bardzo ciekawa reakcji ludzi na ukończoną wersję sceny okraszonej muzyką Johna Williamsa.

Prapremiera The Rise of Skywalker odbędzie się w Polsce za równo miesiąc – 18 grudnia tego roku, a właściwa premiera 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.