Saga Star Wars

Seria nowych zdjęć i informacji o bohaterach „The Rise of Skywalker”!

EP9-096107_A

Na łamach Entertainment Weekly pojawiły się nieukazywane dotąd kadry oraz informacje o bohaterach nadchodzącego w grudniu The Rise of Skywalker. Dostaliśmy m.in. nowe spojrzenie na Rey podczas treningu, Poe Damerona, Finna i Rose w trakcie narady Ruchu Oporu, ujęcia na Kylo Rena i szturmowców oraz fotografię przedstawiającą Finna i Jannah – postać graną przez Naomi Ackie. Nie zabrakło także okładek najnowszego numeru magazynu inspirowanych całą sagą Gwiezdnych Wojen.

Zdjęcia możecie obejrzeć poniżej:

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, w artykule pojawiło się także sporo informacji o najważniejszych postacach Epizodu IX. Aktorzy wcielający się w główne role zdradzili, jakie motywacje będą teraz kierowały poszczególnymi bohaterami.

Dowiadujemy się, że Rey po odbyciu treningu Jedi przestanie robić to, co mówią jej inni i zacznie podążać własną ścieżką. Cała trójka – Poe, Finn i Rey – będzie w końcu miała okazję współpracować. Oscar Isaac dodał, że w ostatniej części sagi spełniły się jego prośby – jego postać w końcu mogła opuścić kokpit myśliwca, w którym spędziła sporą część poprzednich filmów. John Boyega podkreślił natomiast, że z Finna w końcu zrobiono wyszkolonego i zaradnego żołnierza, zamiast „fajtłapy”, jaką był chociażby w Przebudzeniu Mocy.

Cały artykuł wyraźnie sugeruje, że pojawienie się Imperatora Palpatine’a w Skywalker. Odrodzenie będzie kluczowym motywem filmu. Reżyser widowiska, J.J. Abrams, twierdzi również, że skala finału sagi Skywalkerów przyćmiewa rozmachem wszystko, co znamy i nad czym on sam miał dotąd okazję pracować.

Jeśli jesteście zainteresowani całym tekstem, w którym znajdziecie znacznie więcej ciekawostek o dziewiątej części, odsyłamy Was na stronę Entertainmenty Weekly.

Star Wars: The Rise of Skywalker zadebiutuje w polskich kinach już 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.