Gry

„Jedi: Fallen Order” w czołówce najpopularniejszych gier na Steamie

Fallen-Order-informer-EA-Play

Tuż przed premierą najnowszej gry spod szyldu Gwiezdnych Wojen, czyli Jedi: Fallen Order, ogłoszono powrót gier wydawanych przez EA na platformę Steam. Wiele osób zastanawiał taki ruch amerykańskiego wydawcy, jednak z pewnością nie był on błędem.

Od premiery tytułu minęło bowiem 5 dni, a gra nie schodzi ze ścisłej czołówki najpopularniejszych i najchętniej kupowanych gier na platformie – listę bestsellerów możecie sprawdzić tutaj. Z kolei przez weekend gra utrzymywała się na szczycie tego zestawienia. Jest to o tyle zaskakujące, że do uruchomienia gry i tak potrzeba konta na platformie Origin. Społeczność skupioną wokół Steama do zakupu gry przez tę platformę przekonało prawdopodobnie multum dodatkowych opcji oraz chęć posiadania całej kolekcji w jednym miejscu. Jest to także dobra wiadomość dla Elektronic Arts, które może pomnożyć zyski ze sprzedaży jednej z flagowych tegorocznych produkcji.

Jeśli zaś jeszcze wahacie się nad kupnem gry, możecie zajrzeć do naszej recenzji i zobaczyć, jak według nas wypadł najnowszy singleplayerowy tytuł studia Respawn.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.