FilmyPortal

KONKURS z okazji 4. urodzin Rebelianckich Szumowin!

wallup.net

Ciężko w to uwierzyć, ale dziś mijają dokładnie 4 lata odkąd wystartowały Rebelianckie Szumowiny, a pierwsi fani Gwiezdnych Wojen zaczęli nas obserwować. Zaczynaliśmy jeszcze przed premierą Przebudzenia Mocy i oto jesteśmy – dzieli nas dziś niecały miesiąc od wielkiego finału sagi Star Wars, czyli filmu Skywalker. Odrodzenie. To były naprawdę pracowite, ale i owocne lata, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym fanom i czytelnikom, bo bez Was nie mielibyśmy racji bytu. Swoją wdzięczność chcemy wyrazić w postaci konkursu, w którym do zgarnięcia będzie kilka ciekawych nagród!

Zadanie konkursowe będzie wymagało jedynie odrobiny kreatywności, więc każdy i każda z Was może czuć się zaproszony/a do wzięcia udziału. Poniżej przedstawimy pytanie konkursowe oraz zasady.

„The Rise of Skywalker” będzie zakończeniem głównej sagi „Star Wars”, ale świat odległej galaktyki będzie rozwijany dalej za sprawą kolejnych kinowych produkcji. O czym powinny opowiadać następne filmy? Opisz w kilku zdaniach realia, w jakich powinna zostać osadzona nowa saga „Gwiezdnych Wojen” i przedstaw wymyślony przez siebie tytuł pierwszej części serii filmów.

Komentarz z odpowiedzią powinien pojawić się pod postem konkursowym na Facebooku. Na końcu wpisu koniecznie dodajcie tagi #rebelianckieszumowiny #starwars oraz #theriseofskywalker.

Nagrodami w konkursie są:

  • książka Star Wars: Thrawn (wyd. Uroboros)
  • książka Star Wars: Ahsoka (wyd. Uroboros)
  • książka Star Wars: Ostatni Jedi. Niesamowite przekroje (wyd. Egmont)

REGULAMIN KONKURSU

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem Konkursu jest właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny”
2. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie https://www.facebook.com/Rebe1Scum oraz na stronie https://www.rebe1scum.com do dnia 28 listopada 2019 roku (do godziny 20:00).

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba, która:
a) ukończyła 13 rok życia.
2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:
a) osoba biorąca udział w Konkursie musi wypełnić warunki uczestnictwa, które zawarte są w opisie konkursu – odpowiedzieć w komentarzu

§ 3
NAGRODY
1. Nagrodą w Konkursie jest: egzemplarze książek „Star Wars: Thrawn”, „Star Wars: Ahsoka” oraz „Star Wars: Ostatni Jedi. Niesamowite przekroje”.
2. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
3. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej w przeciągu 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu, na stronie internetowej Organizatora.
8. Za przekazanie nagrody zwycięzcom odpowiedzialni są: właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny”.

§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem otrzymania nagrody w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu do wysyłki, numeru tel. kontaktowego, niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin, Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie https://rebe1scum.com
Organizator zastrzega, że nie wysyła nagród konkursowych poza granice Rzeczpospolitej Polskiej.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.