Filmy

Nowy spot TV „Skywalker. Odrodzenie” z rycerzami Ren i szturmowcami Sithów!

star-wars-the-rise-of-skywalker-photos-knights-of-ren

W amerykańskiej telewizji pojawił się nowy spot telewizyjny Skywalker. Odrodzenie, który przedstawia całkiem sporo niewidzianych jeszcze ujęć z filmu. Po raz pierwszy możemy zobaczyć w nim rycerzy Ren oraz odzianych w czerwone pancerze szturmowców Sithów.

Wideo z początku dostępne było tylko za pośrednictwem nieoficjalnych źródeł, ale teraz można je już obejrzeć w wysokiej rozdzielczości na oficjalnym kanale Star Wars.

To jednak nie wszystko, ponieważ na łamach Empire Magazine opublikowano dziś nowe zdjęcie przedstawiające Sith Trooperów oraz serię okładek czasopisma inspirowanych IX Epizodem.

star-wars-rise-skywalker-sith-trooper-exclusive

https://www.instagram.com/p/B5LeZzjBxD6/?utm_source=ig_web_copy_link

Star Wars: The Rise of Skywalker zadebiutuje w kinach już 19 grudnia bieżącego roku. W rolach głównych wystąpią m.in. Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Joonas Suotamo, Billy Dee Williams oraz Athony Daniels. Na krótko na ekranie pojawią się również Carrie Fisher (za sprawą wplecenia niewykorzystanych scen z poprzednich części) i Mark Hamill.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.