Seriale

Plotka: Doktor Aphra pojawi się w serialu na Disney+

doctor-aphra-disney+-series

Jak dotąd gwiezdnowojenne komiksy raczej nie miały wpływu na główny nurt uniwersum tworzony przez kinowe filmy, a teraz również seriale live-action. Niewykluczone jednak, iż w nie tak odległej przyszłości dojdzie do podobnej sytuacji.

Jak bowiem donosi Star Wars Unity, Lucasfilm zamierza wprowadzić do jednego ze swoich aktorskich seriali produkowanych na Disney+ Doktor Aphrę – postać, która zadebiutowała w marvelowskiej serii Darth Vader, by później rozwijać się w ramach samodzielnie prowadzonej historii. Według portalu niejasnym jest, czy bohaterka miałaby otrzymać własny tytuł, czy też pojawić się w jakiejś innej produkcji, ale tak czy owak, wydaje się to być bardzo ciekawa perspektywa. Fani Indiany Jonesa, od dłuższego czasu cierpiący na brak sensownych projektów z udziałem archeologa, z całą pewnością bardzo ciepło przywitaliby debiut Aphry na ekranie. Szczególnie, gdyby miał to być serial poświęcony w całości właśnie tej postaci. Co, swoją drogą, też byłoby możliwe, biorąc pod uwagę, że poza The Mandalorian i innymi – zapowiedzianymi już – tytułami, na platformę streamingową Disneya planowanych jest jeszcze więcej projektów osadzonych w świecie Star Wars.

Oczywiście jednak, jak dobrze nie brzmiałyby tego typu raporty, warto podkreślić, że nie należy traktować ich jako pewnik. Koniec końców żaden z większych i bardziej renomowanych portali nie dotarł do podobnych informacji, a sam puszczający plotkę w obieg Jeremy Conrad – choć zdarza mu się mieć rację – też nie wzbudza szczególnie dużych pokładów zaufania (wystarczy przypomnieć sobie, jak swego czasu codziennie na przestrzeni dwóch tygodni informował, że to właśnie tego dnia do sieci trafi pierwszy zwiastun Avengers: Endgame). Niemniej liczymy na to, że tym razem rzeczywiście mamy do czynienia z doniesieniem, które okaże się prawdziwe i w ciągu najbliższych kilku lat zobaczymy Doktor Aphrę w ramach własnego serialu na Disney+ lub innej historii kierowanej na mały ekran.

Tymczasem w ten piątek opublikowany zostanie czwarty odcinek pierwszego sezonu The Mandalorian, podczas gdy prace na planie drugiego sezonu już trwają. Niedługo powinno też do nas zacząć docierać coraz więcej informacji o zapowiedzianym oficjalnie serialu, który przybliży historię znanego ze spin-offu Rogue One Cassiana Andora, a także o pewnym brodatym Mistrzu Jedi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.