Seriale

„The Mandalorian” z oglądalnością większą niż (między innymi) „Stranger Things”!

the-mandalorian-stranger-things

Jak już dobrze wiemy, usługa Disney+ cieszy się ogromną popularnością (na rynkach, na których jest dostępna), a duża w tym zasługa pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. The Mandalorian jest bowiem oglądany i omawiany niemal na całym świecie (nawet jeśli w danym kraju platforma, za pośrednictwem której kolejne odcinki produkcji są publikowane, nie jest dostępna). A teraz mamy również na to potwierdzenie – choć tytuł tak często oglądany jest przy pomocy „nieoficjalnych” źródeł, tylko w USA na nowej platformie streamingowej osiągnął lepsze wyniki niż niejedna inna popularna pozycja science-fiction.

Według danych zgromadzonych przez Parrot Analytics – a przekazanych przez portal Forbes – w ciągu pierwszych siedmiu dni od momentu startu Disney+, The Mandalorian zgromadził widownię o:

  • 298% większą niż drugi sezon Star Trek: Discovery w takim samym czasie;
  • 175% większą niż drugi sezon Westworld w takim samym czasie;
  • 72,3% większą niż jedenasta seria Doctor Who w takim samym czasie;
  • 69,8% większą niż drugi sezon Stranger Things w takim samym czasie.

Udostępniono również zestawienie wyników pierwszego serialu aktorskiego Star Wars z pierwszych czterech dni z wynikami innych bardzo wyczekiwanych produkcji, które trafiły na streaming. The Mandalorian górował nad tytułami takimi jak Good Omens, The Umbrella Academy, When They See Us czy The Dark Crystal: Age of Resistance.

Tymczasem oczywiście na Disney+ zdążył zadebiutować następny odcinek, który do tego momentu –  a mijają właśnie dwa tygodnie od startu usługi – z całą pewnością wygenerował jeszcze większe zainteresowanie serialem i platformą streamingową. Już za trzy dni natomiast, w piątek, opublikowany zostanie odcinek czwarty.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.