Saga Star Wars

Rey oszukuje szturmowców i walczy z Kylo Renem w dwóch nowych spotach!

the-rise-of-skywalker-mind-trick-tv-spot

Lucasfilm publikuje w tym momencie tak dużo materiałów promocyjnych Epizodu IX, że aż trudno za wszystkimi nadążyć. Dlatego też dziś mamy możliwość przedstawić Wam nie jeden, a dwa elementy wielkiej kampanii marketingowej. Do sieci trafiły dziś nowe spoty reklamujące nadchodzący film, w których nie brakuje zupełnie nowych fragmentów The Rise of Skywalker.

Pierwsza z zapowiedzi pokazuje między innymi garść krótkich ujęć skupionych na poszczególnych bohaterach, którzy dość rozpaczliwie wykrzykują wzajemnie swoje imiona, oraz scenę dającą Rey okazję do pochwalenia się umiejętnością korzystania z Mocy.

https://twitter.com/Rebe1Scum/status/1199785915515899904

W drugim natomiast nie zaprezentowano nowych fragmentów w dłuższej formie, ale pojawia się w nim kilka świeżych kadrów, w tym ujęcie walczących we wraku drugiej Gwiazdy Śmierci protagonistki oraz antagonisty Trylogii Sequeli.

https://twitter.com/Rebe1Scum/status/1199790392260079619

Skywalker. Odrodzenie trafi na ekrany polskich kin już za niecały miesiąc, 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.