Gry

„Star Wars Jedi: Fallen Order” bije rekordy sprzedaży

Star-Wars-Jedi-Fallen-Order-Cover

Wygląda na to, że Electronic Arts, Respawn Entertainment i Lucasfilm mogą świętować niemały sukces, ponieważ wydana niedawno (pierwsza od wielu lat) gra fabularna w świecie Gwiezdnych Wojen bije rekordy sprzedażowe.

Jak poinformowały EA oraz Respawn, Jedi: Fallen Order jest najszybciej sprzedającą się grą Star Wars w wersji cyfrowej w ciągu pierwszych dwóch tygodni od premiery oraz najszybciej sprzedającą się grą Star Wars na platformę PC w dniu premiery.

Choć wymienione rekordy mogą na pierwszy rzut oka wydawać się dość… specyficzne, świadczą o pewnej bardzo istotnej kwestii – gracze naprawdę mocno tęsknili za prawdziwie singleplayerowym przeżyciem w świecie odległej galaktyki. Druga sprawa, że Upadły zakon jest po prostu bardzo dobrą grą, czego dowodem mogą być liczne recenzje w mediach branżowych (w tym nasza).

Świetne wyniki sprzedaży Jedi: Fallen Order stanowią dobry omen zarówno dla ewentualnej kontynuacji przygód Cala Kestisa, jaki i ogółem przyszłości gier przygodowych w uniwersum Gwiezdnych WojenEA to wydawca, który przede wszystkim chce zarabiać pieniądze, a jeśli coś świetnie się sprzedaje, to tworzenie kolejnych podobnych produkcji wydaje się jedynym logicznym posunięciem.

Jeśli więc po skończeniu przygód Cala mieliście w głowie myśl, że rozszerzenie gry o dodatki fabularne byłoby ciekawą opcją, to teraz szanse na to wydają się większe niż kiedykolwiek.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.