Książki i komiksy

Ujawniono okładkę książki „Thrawn Ascendancy: Chaos Rising”!

Thrawn-Ascendancy-Chaos-Rising-Del-Rey

Pierwsza część zapowiedzianej na początku tego roku zupełnie nowej trylogii o Wielkim Admirale Thrawnie, którą ochrzczono zbiorczym tytułem Thrawn Ascendancy, doczekała się wczoraj ujawnienia okładki. Choć jej stylistyka zdecydowanie zalicza się do minimalistycznych, to jednocześnie mocno działa na wyobraźnię odbiorcy.

Świetnie prezentujący się wzór okładki powieści o podtytule Chaos Rising opublikowało za pośrednictwem social mediów wydawnictwo Del Rey. Możecie go zobaczyć poniżej:

Thrawn-Ascendancy-Chaos-Rising-Del-Rey-cover

Fabuła serii osadzona zostanie jeszcze przed wydarzeniami znanymi z wydawanej dotąd kanonicznej trylogii o Thrawnie. Czytelnicy zostaną zabrani w Nieznane Regiony, gdzie mieści się Dominium Chissów, i będą mogli poznać wydarzenia rozgrywające się w czasie, gdy nasz niebieskolicy bohater nie miał jeszcze nic wspólnego z Galaktycznym Imperium pod wodzą Palpatine’a.

Star Wars: Thrawn Ascendancy: Chaos Rising (oczywiście autorstwa niezawodnego Timothy’ego Zahna) ukaże się już 5 maja 2020 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.