Przeskocz do treści

Mamy zwiastun „The Rise of Skywalker” z polskim dubbingiem

star-wars-the-rise-of-skywalker-rey-kylo-ren-death-star

Na oficjalnym kanale DisneyFilmy pojawił się dziś finalny zwiastun Skywalker. Odrodzenie w wersji z polskim dubbingiem. Otrzymaliśmy dzięki niemu próbkę rodzimych głosów bohaterów i antagonistów pojawiających się w produkcji.

Jakość materiału możecie oczywiście ocenić sami, ale w naszym odczuciu emocjonalność oraz dobór aktorów głosowych, jakich możemy usłyszeć w zwiastunie, stoją na naprawdę kiepskim poziomie. Do tego warto dorzucić fakt, że osoby odpowiedzialne za przygotowanie spolszczenia chyba nie do końca wiedziały, kto i kiedy odzywa się w danym fragmencie trailera – podczas gdy w wersji oryginalnej z początku i przez większość czasu słyszymy głos Luke’a Skywalkera, tak w wersji polskiej te same kwestie wypowiada dwóch zupełnie różnych aktorów. Litościwym milczeniem pominiemy już głos Imperatora Palpatine’a, który, choć sam w sobie zły nie jest, to do tej postaci pasuje jak pięść do nosa.

Miejmy nadzieję, że ostatecznie polski dubbing zaprezentuje na wielkich ekranach nieco lepszy poziom niż to, co mogliśmy dziś usłyszeć.

Star Wars: The Rise of Skywalker zadebiutuje w Polsce już 19 grudnia.

1 komentarz »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.