Filmy

Nowe plakaty „The Rise of Skywalker” od IMAX i RealD!

the-rise-of-skywalker-imax-poster-cropped

Lucasfilm nie przestaje nas zalewać kolejnymi materiałami reklamującymi nadchodzący film. Praktycznie codziennie do sieci trafiają nowe spoty telewizyjne, klipy, wideo zza kulis produkcji czy nawet różne wersje zwiastunów skierowane na konkretne rynki, nie mówiąc nawet o wywiadach z J.J. Abramsem oraz obsadą Epizodu IX. Teraz natomiast opublikowano dwa zupełnie nowe plakaty – od sieci kin IMAX oraz RealD.

Oba naszym zdaniem prezentują się świetnie – pierwszy zachwyca z czysto wizualnego punktu widzenia, natomiast drugi ma swój charakterystyczny urok, trafiający w sedno tego, czym Gwiezdne Wojny przynajmniej częściowo są. Co jednak szczególnie godne uwagi, na grafice dla sieci IMAX znalazło się naprawdę dużo miejsca dla Luke’a oraz Lei, postaci, które choć w filmie mają się pojawić i prawdopodobnie odegrać ważne (nawet jeśli nieszczególnie obszerne) role, nie doczekały się na przykład indywidualnych plakatów, podczas gdy reszta bohaterów została jakiś czas temu sportretowana na pojedynczych grafikach.

The Rise of Skywalker trafi na ekrany polskich kin już 19 grudnia, co oznacza, że do premiery filmu stanowiącego finał Trylogii Sequeli oraz zwieńczenie całej sagi Star Wars pozostało mniej niż trzy tygodnie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.