Gry

Respawn chce kontynuować historię Cala Kestisa. Powstanie „Jedi: Fallen Order 2”?

Star-Wars-Fallen-Order-Cal

Dopiero co pisaliśmy o tym, że Star Wars Jedi: Fallen Order bije rekordy sprzedażowe, wskazując jednocześnie, że nie powinniśmy długo czekać, aż ktoś z Respawn Entertainment lub EA wyrazi zainteresowanie stworzeniem kontynuacji przygód Cala Kestisa, a już doczekaliśmy się potwierdzenia naszych przypuszczeń.

Słowa Charliego Housera, dyrektora ds. strategii marki w Respawn, udowadniają, że studio jest gotowe na dalsze rozwijanie postaci młodego rycerza Jedi. Oto, co możemy przeczytać na ten temat w niedawnym wywiadzie dla GamesRadar:

„Tworzenie tej gry było dla nas niesamowitym doświadczeniem. Dla nowego zespołu, który powstał w ramach studia Respawn, była to bardzo ważna lekcja. W oczekiwaniu na odzew i opinie graczy, ich odczucia na temat naszej pracy, bylibyśmy zachwyceni, gdybyśmy mogli kontynuować pracę nad tymi przygodami i historiami osadzonymi w świecie Star Wars.”

Jak więc sami widzicie, powstanie kolejnych przygód Cala staje się coraz bardziej prawdopodobne. Pozostaje jedynie pytanie, czy twórcy skłonią się ku stworzeniu jakichś ciekawych dodatków rozszerzających istniejącą grę, czy też będą woleli od razu zabrać się za następną odsłonę Upadłego zakonu.

Oczywiście nie możemy mieć stuprocentowej pewności, że w najbliższym czasie coś się w tej sprawie ruszy, ponieważ wszystko leży teraz w rękach Electronic Arts. Wydawca popełniłby jednak ogromny błąd, gdyby nie wykorzystał potencjału, jaki drzemie w wydanej przez niego grze – przecież nie zabija się kury, która znosi złotej jaja, prawda?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.