Saga Star Wars

Zapowiedź „Skywalker. Odrodzenie” ukazuje kulisy powstawania sagi. Powrócą Ewoki?

the-rise-of-skywalker-behind-the-scenes-rey-ewok

Do sieci trafiła dziś kolejna zapowiedź Epizodu IX. Zamiast jednak klasycznie skupiać się na pokazywaniu kolejnych scen z filmu, przedstawia kulisy realizacji różnych produkcji – zarówno tej debiutującej już za niecały miesiąc, jak i poprzednich tytułów osadzonych w świecie Star Wars.

Nie oznacza to jednak, że z materiału nie można dowiedzieć się czegoś ciekawego, ponieważ z kadrów, które zobaczymy w filmie, wyłania się kilka nowych ujęć, a niektóre wstawki z planu zdjęciowego dostarczają nam świeżych informacji. Dla przykładu, w jednej z nich widzimy Warwicka Davisa w kostiumie Ewoka – wszystko wskazuje na to, iż nosi go na potrzeby The Rise of Skywalker. Możecie jednak sprawdzić to samodzielnie, oglądając poniższe wideo.

Zwieńczający sagę Star Wars film Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie trafi na ekrany polskich kin już 19 grudnia. Dzień wcześniej rozpoczną się też pokazy przedpremierowe.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Byłam wczoraj z bliźniaczką i znajomymi na tym w kinie. Na ogół fajne, ale zbyt wiele niedociągnięć, a także zbyt szybka akcja. Ale to tylko moje zdanie. Siostrze się bardzo podobało. Ja raczej wolę analizować filmy, choć jestem wielką fanką uniwersum Lucasa🤩

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.