Saga Star Wars

Miażdzące opinie po pokazach testowych „The Rise of Skywalker”? Żadne seanse się nie odbyły

star-wars-the-rise-of-skywalker-rey-millennium-falcon

Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki, według których Lucasfilm zorganizował wstępne pokazy testowe swojej najnowszej produkcji, która całkowicie odrzuciła zgromadzoną publikę. Oczywiście już po pierwszych kilku słowach nietrudno było zorientować się, iż wieści został najprawdopodobniej wyssane z palca przez osoby należące do wiadomych środowisk „fanów” sagi Star Wars, jednak teraz do dyskusji dołączył głos samego producenta, współscenarzysty i reżysera Epizodu IX.

J.J. Abrams oczywiście nie odniósł się do kwestii bezpośrednio, bo jedynie wspomniał o próbnych seansach (czy raczej ich braku) The Rise of Skywalker w udzielanym Esquire wywiadzie, jednak jego słowa wyraźnie zaprzeczają fatalistycznym doniesieniom – widownia nie odebrała filmu negatywnie, gdyż żadne pokazy nie miały nawet miejsca.

„Miałem seans dla przyjaciół i rodziny, ale nigdy nie zorganizowaliśmy niczego w stylu pokazu testowego.”

I tą wypowiedzią ostatecznie uciąć możemy wszelkie przedpremierowe wywody o tym, jak złym filmem okaże się finał sagi Skywalkerów. Oczywiście z całą pewnością znajdą się osoby zarzucające filmowcowi kłamstwo, ale należy tu zadać sobie pytanie, co mógłby osiągnąć podobnym wtrąceniem – jak już zaznaczyliśmy wyżej, Abrams nawet nie odwoływał się konkretnie do plotek, a poza tym, gdyby koniecznie chciał przekłamać jakiś stan rzeczy, prawdopodobnie oznajmiłby, że publika testowa była zachwycona.

Tymczasem rzecz jasna wciąż coraz bardziej oczekujemy debiutu The Rise of Skywalker – który nastąpi w Polsce już 19 grudnia – oraz wszelkich dyskusji na temat jakości filmu, jakie będą miały miejsce po premierze i pozwolą nam przyjąć jak najwięcej różnych punktów widzenia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.