Gry

„Battlefront II” – 10 skórek dla jednostek wsparcia w nowym patchu!

Clone-Commando-skin-Battlefront-2

Minęło trochę czasu, odkąd ostatnio słyszeliśmy o jakichś nowościach zmierzających do Star Wars: Battlefront II, ale twórcy postanowili nadrobić te zaległości z nawiązką. Na oficjalnym forum gry pojawiła się nowa Transmisja dla społeczności, która przybliża szczegóły najbliższego patcha i zdradza datę jego publikacji.

Jak dowiadujemy się z wpisu zamieszczonego przez Bena Walke’a, wraz z najnowszą aktualizacją pojawi się aż 10 nowych skórek dla jednostek wsparcia! Wszystkie dotyczyć będą okresu Wojen klonów (jest to póki co ostatni patch dotyczący tej ery, później DICE skupi się na zawartości z Oryginalnej i Sequelowej Trylogii).

Pojawią się następujące aparycje:

  • 3 dla ARC Trooperów
  • 4 dla droidów komandosów serii BX
  • 2 dla komandosów klonów
  • 1 dla Droidek

Jeżeli chcecie dokładniej przyjrzeć się skórkom, zajrzyjcie na forum.

Update będzie także zawierał sporo poprawek błędów oraz usprawnień funkcji gry. Jego publikacja nastąpi 5 grudnia, czyli w najbliższy czwartek.

Pamiętajmy też, że to niejedyny patch, jaki pojawi się w grudniu, ponieważ pod koniec miesiąca otrzymamy najważniejszą zawartość, która związana będzie z mającym niebawem premierę Star Wars: The Rise of Skywalker. Więcej na ten temat dowiemy się w ciągu najbliższych tygodni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.