Saga Star Wars

Konfrontacje Rey i Kylo Rena pokazane w nowym spocie i na kolejnym plakacie!

the-rise-of-skywalker-adventure-tv-spot

Choć może być trudno w to uwierzyć, do kinowej premiery The Rise of Skywalker pozostało już naprawdę niewiele czasu. Dziewiąty epizod sagi Star Wars zadebiutuje na srebrnych ekranach za niecałe trzy tygodnie, ale wygląda na to, że do tego czasu dział promocji Lucasfilmu zdąży opublikować jeszcze bardzo wiele materiałów reklamujących film. Codziennie bowiem trafiają do nas kolejne zapowiedzi czy grafiki – i dziś również nie jest inaczej.

W sieci udostępniono kolejny spot telewizyjny zatytułowany Adventure oraz ekskluzywny plakat autorstwa Adama Stotharda. Poniżej zobaczyć możecie grafikę przedstawiającą postaci Rey i Kylo Rena przymierzające się do dobrze znanego nam już ze zwiastunów pojedynku. Pod nią natomiast znajdziecie również najnowszy materiał wideo, który ukazuje kilka nowych ujęć.

The Rise of Skywalker trafi na ekrany polskich kin już 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.