Gry

„Battlefront II” – znamy zawartość i datę publikacji patcha z „The Rise of Skywalker”

Battlefront-2-The-Rise-of-Skywalker-BB-8

Zaledwie dziś rano pisaliśmy o przeciekach dotyczących nowej edycji Star Wars: Battlefront II, która ma niebawem pojawić się w sprzedaży, a dosłownie chwilę temu oficjalny profil EA Star Wars potwierdził tę informację, publikując stosowny post w mediach społecznościowych. Pojawia się również Transmisja dla społeczności, która zdradza, jaki content związany z Epizodem IX ukaże się w drugiej połowie grudnia.

Edycja specjalna ma obejmować pełną, aktualną wersję tytułu oraz wszystkie dodatki kosmetyczne, jakie do tej pory zostały do niego wprowadzone – a więc skórki, linie dialogowe, emotki i pozy. Ponadto kupujący otrzymają natychmiastowy dostęp do całej zawartości, jaka pojawi się w związku z sezonem The Rise of Skywalker.

Dzięki wpisowi dowiedzieliśmy się, że zawartość związana ze Skywalker. Odrodzenie pojawi się w grze już 17 grudnia, a nie dopiero 20, jak twierdziły źródła przecieków.

To jednak nie koniec rewelacji, ponieważ poznaliśmy konkretną zawartość ostatniej w tym roku aktualizacji. Otrzymamy:

  • cztery nowe jednostki wparcia (strzelca i szpiega dla Ruchu Oporu oraz Sith Troopera i Jet Troopera dla Najwyższego Porządku),
  • nową planetę pokrytą dżunglą (dostępna będzie dopiero 20 grudnia, co ma związek z premierą filmu i potencjalnymi spoilerami),
  • zawartość z Trylogii Sequeli w trybach Co-Op, Capital Supremacy oraz Instant Action,
  • nowe skórki dla Rey, Finna i Kylo Rena.

Co ciekawe, na styczeń zapowiedziano również pojawienie się dwóch nowych bohaterów – BB-8 i BB-9E. Tak, dobrze czytacie, okrągłe droidy będą nowymi herosami w Battlefront II. Nie wiemy, kto stoi za tą decyzją, ale jest ona co najmniej osobliwa.

Więcej o aktualizacji przeczytacie na oficjalnym forum gry.

Jeśli jeszcze nie kupiliście Battlefronta II, to pojawienie się Celebration Edition może być ku temu dobrym pretekstem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.