Gry

„Star Wars. Battlefront II: Celebration Edition” wkrótce w sprzedaży?

battlefront-2-celebration-edition.jpg

Bardzo ciekawy wyciek pojawił się w internecie za sprawą strony TrueAchievements. Ich nowy wpis w bazie danych obejmuje bowiem premierę gry Star Wars. Battlefront II: Celebration Edition, która ma być sposobem DICE na uczczenie zakończenia sagi Skywalkerów.

Nowa edycja ma zostać zaprezentowana w najbliższy czwartek (5 grudnia). Jej zawartość ma obejmować pełną, aktualną wersję tytułu oraz wszystkie dodatki kosmetyczne, jakie do tej pory zostały do niego wprowadzone – a więc skórki, linie dialogowe, emotki i pozy. Ponadto kupujący otrzymają natychmiastowy dostęp do całej zawartości, jaka pojawi się w związku z sezonem The Rise of Skywalker, który zadebiutuje w dniu światowej premiery filmu, czyli 20 grudnia. Będą to m.in. wyjątkowe skórki dla Rey, Finna i Kylo Rena, a także, wnosząc po okładce, nową jednostkę w postaci Sith Trooperów.

Oczywiście będzie istnieć możliwość zakupienia samego rozszerzenia wersji gry z dotychczasowej do Celebration. Na tę chwilę nie znamy jednak ani ceny takiego ulepszenia, ani ceny całego pakietu. Wszelkie niejasności powinny się rozwiać na jutrzejszej prezentacji, o której z pewnością nie omieszkamy Was poinformować.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.