Saga Star WarsSeriale

7. odcinek „The Mandalorian” ze specjalną zajawką „Skywalker. Odrodzenie”

rise-of-skywalker-mandalorian.jpg

Już mniej niż dwa tygodnie dzielą nas od kinowej premiery IX Epizodu mającego stanowić podsumowanie ponad 40-letniej sagi Skywalkerów. Niemal codziennie jesteśmy bombardowani nowymi spotami, a włodarze marki nie zamierzają dać nam zapomnieć o nadchodzącym filmie.

7. odcinek serialu The Mandalorian, który z uwagi na premierę filmu w Stanach, zamiast w piątek wyjątkowo zadebiutuje w środę 18 grudnia, ma zwierać ekskluzywną zajawkę The Rise of Skywalker. Możemy się zastanawiać, czy będzie to luźny zbiór scen na miarę zwiastuna, czy faktyczny fragment widowiska, być może stanowiący pomost między Mandalorianinem a filmem – od czasu do czasu pojawiają się bowiem plotki, sugerujące, że istnieje pewne kluczowe połączenie między oboma tymi produkcjami.

Jak będzie naprawdę, przekonamy się po seansie serialu i Skywalker. Odrodzenie – w Polsce premiera filmu została wyznaczona na 19 grudnia, zaś pierwsze pokazy przedpremierowe odbędą się już 18 grudnia, a więc w dzień premiery nowego odcinka.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.