Saga Star Wars

Daisy Ridley, John Boyega i Oscar Isaac o potencjalnym powrocie do świata Star Wars po „The Rise of Skywalker”

Rey-Finn-Poe-The-Rise-of-Skywalker

The Rise of Skywalker będzie zwieńczeniem ponad 40-letniej sagi Star Wars oraz finałem przygód bohaterów Sequelowej Trylogii, czyli Rey, Finna i Poe. Choć od premiery widowiska dzieli nas jeszcze kilkanaście dni, już zaczęły pojawiać się pytania o potencjalny powrót aktorów wcielających się w najważniejsze postaci w innych produkcjach osadzonych w odległej galaktyce.

Kwestia ta poruszona została chociażby w niedawnym wywiadzie, jakiego Daisy Ridley, John Boyega i Oscar Isaac udzielali magazynowi Variety. Ridley i Isaac byli najbardziej sceptyczni względem swojego powrotu do marki, stwierdzając:

Daisy: „Nie sądzę, że może pojawić się coś, co przebije nasz ostatni film. […] To musiałoby być coś tak niesamowitego, żebym wróciła, że sama nie wiem, czy to w ogóle możliwe.”

Oscar: „Jestem szczęśliwy i czuję się spełniony, bo nasze zadanie zostało wykonane. Nie mogę sobie wyobrazić, co musiałoby się stać, żebym miał wrócić i robić to wszystko raz jeszcze.”

John Boyega był nieco mniej stanowczy w kwestii ponownego wcielenia się w Finna.

„Tak długo, jak Daisy i Oscar będą chcieli wrócić, ja jestem jak najbardziej za.”

Wygląda więc na to, że wiele zależy od tego, jak „Wielka trójka” się dogada, ale rzecz jasna sam Disney musiałby mieć też pomysł na kolejne produkcje, w których bohaterowie najnowszych filmów mogliby się pojawić.

Warto także zauważyć, że podobnie na temat powrotu do Gwiezdnych Wojen wypowiadali się aktorzy z Oryginalnej TrylogiiMark Hamill, Harrison Ford i Carrie Fisher. Ten pierwszy oznajmił, że powróci do roli Luke’a Skywalkera tylko wtedy, gdy Harrison i Carrie zdecydują się ponownie wcielić w swoje role. Ford był zaś bardzo negatywnie nastawiony do ponownego odgrywania Hana Solo, na co jednak przystał po latach i zagrał swoją rolę po raz ostatni w Przebudzeniu Mocy.

Star Wars: The Rise of Skywalker zadebiutuje w kinach już 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.