„Skywalker. Odrodzenie” poruszy wątki pochodzenia Finna i więzi Kylo z Rey

Finn-Stormtrooper-The-Rise-of-Skywalker

Zamykając wątki najnowszej trylogii, The Rise of Skywalker siłą rzeczy musi w jakiś sposób odwołać się do przeszłych wydarzeń i dopowiedzieć ostatnie fragmenty historii. Słyszeliśmy już wcześniej, że w filmie ma powrócić temat pochodzenia Rey, ale to niejedyna osoba, której szerszą genezę przyjdzie nam poznać.

Według reżysera i współscenarzysty, J.J. Abramsa, znajdzie się miejsce na rozwinięcie przeszłości postaci Finna.

„To część jego historii, o której napomknęliśmy w Epizodzie VII, ale teraz rzucimy na nią więcej światła. […] Powiedziałbym to o każdym z bohaterów. Nie chcę mówić, że dostaniemy pełne, wyczerpujące informacje na temat ich dzieciństwa i każdego istotniejszego kroku, który doprowadził ich do tego miejsca. Ale jest mnóstwo pytań o przeszłość Finna, o przeszłość Poe, oczywiście o przeszłość Rey i Kylo również, ale także nowych bohaterów, których spotkamy.”

Ponadto Abrams wypowiedział się na temat połączenia Kylo Rena i Rey, które mogliśmy zobaczyć zwłaszcza w poprzednim epizodzie – Ostatnim Jedi.

„Są silniejsi, ale ponieważ każde z nich stało się silniejsze, to samo stało się z przeciwnikiem. Są na swój sposób głęboko połączeni, przyciągają się nawzajem, są ciekawi siebie nawzajem, wiedzą sporo o sobie nawzajem. Co więcej, z definicji stoją po dwóch stronach barykady. To właśnie ta dychotomia między bohaterami jest dla mnie najbardziej fascynująca.”

Do premiery Skywalker. Odrodzenie i końca sagi Skywalkerów zostało już tylko 10 dni.Kategorie:Saga Star Wars

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.