Seriale

Pod hełmem bohatera „The Mandalorian” nie zawsze jest Pedro Pascal

the-mandalorian-close

Jeśli sądziliście, że podczas seansu kolejnych epizodów The Mandalorian pod hełmem zawsze kryje się Pedro Pascal, to musimy Was zmartwić, ponieważ aktor dość często zastępowany jest przez dwóch dublerów. Choć sama ta informacja nie jest wielką rewelacją, bo można się było tego domyślić chociażby po lekturze napisów końcowych, to dość ciekawe fakty na temat pracy na planie zdradziła reżyserka jednego z odcinków – Bryce Dallas Howard.

Okazuje się, że Howard w trakcie swojego reżyserowania ani razu nie miała okazji pracować na planie z Pascalem. Jak powiedziała w niedawnej rozmowie z Vulture, zastępował go w tym czasie jeden z dublerów, a mianowicie Brendan Wayne (wnuk zdobywcy Oscara, Johna Wayne’a).

„[Pascal] był w tym czasie na próbach do Króla Leara na Broadway. Kiedy więc zaczęliśmy kręcić epizod, nie miałam okazji z nim pracować.

[Wayne] zdecydowanie poradził sobie z oddaniem każdego aspektu tej postaci. Byliśmy w stanie wszystko ze sobą zgrać i odpowiednio poprowadzić.”

Takie sytuacje zdarzały się z pewnością także przy okazji kręcenia innych odcinków, inaczej do ekipy nie musieliby być zatrudnieni aż dwaj dublerzy.

Nie myślcie jednak, że Pascal nigdy nie miał okazji przywdziać stroju Mandalorianina. Wayne wyznał w rozmowie z magazynem, że on i Pedro niejednokrotnie współpracowali na planie, ucząc się wzajemnie ruchów i charakterystycznych zachowań bohatera. Dubler podkreślił, że aktor zawsze był bardzo chętny do nauki i nigdy nie dało się od niego wyczuć jakiejkolwiek wyniosłości, która mogłaby wynikać z jego sławy i pozycji.

W najbliższy piątek zadebiutuje szósty odcinek 1. sezonu The Mandalorian.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.