Seriale

Zdjęcia do serialu o Cassianie mają wystartować w przyszłym roku

Rogue-One-Video-Cassian-K2so-Alternate-Death-Footage

Już długi czas nie słyszeliśmy żadnych wieści o drugim zapowiedzianym serialu aktorskim ze świata Gwiezdnych Wojen, czyli produkcji poświęconej postaci Cassiana Andora znanego z filmu Łotr 1. Na szczęście portal Discussing Film przyniósł nam najświeższe informacje.

Według informatorów zdjęcia do serialu mają wystartować w czerwcu 2020 roku i będą mieć miejsce w Europie (prawdopodobnie chodzi o londyńskie studio Pinewood). W podobnym czasie Deborah Chow zaczyna kręcić serial o Kenobim, więc z uwagi na jego krótszą formę możemy założyć, że to on pojawi się na naszych ekranach wcześniej.

Ponadto koordynatorzy projektu poszukują aktorów mogących wcielić się w 9-letnią i 13-letnią wersję protagonisty, a także 9-letnią siostrę głównego bohatera! Wygląda więc na to, że poznamy także dzieciństwo rebelianckiego szpiega – w końcu, jak sam przyznaje w filmie, walczy od 6. roku życia. 

Serial tworzony przez Stephena Schiffa i Tony’ego Gilroya nie ma jeszcze daty premiery, wiadomo jednak, że produkcja zmierza na platformę Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.