FilmySeriale

Ahsoka Tano w „The Rise of Skywalker”? J.J. Abrams sugeruje obecność bohaterki

IMG_20191215_130858

Od premiery The Rise of Skywalker dzieli nas już raptem kilka dni, w związku z czym do sieci trafiają kolejne informacje dotyczące filmu. Najnowsze powinny Was zainteresować, ponieważ reżyser produkcji, J.J. Abrams, zasugerował pojawienie się w filmie popularnej bohaterki seriali animowanych.

W trakcie spotkania z dziennikarzami w Japonii Abrams odpowiadał na pytania dotyczące Epizodu IX. Podczas konwersacji jeden z dziennikarzy przyznał, że jego ulubioną bohaterką jest właśnie była członkini Zakonu Jedi, Ahsoka Tano, na co J.J. odparł, że w takim razie powinien uważnie oglądać Skywalker. Odrodzenie.

Sugestia reżysera zdecydowanie jest zaskoczeniem, ale prawdopodobnie mile widzianym przez większość fanów seriali animowanych. Jak wiemy z końcówki Star Wars: Rebeliantów, Tano przeżyła aż do końca wojny z Imperium, więc całkiem logicznym wydaje się, że Togrutanka dożyła również czasów Najwyższego Porządku i po raz kolejny zaangażowała się w walkę o dobro galaktyki.

Z pewnością ciekawie będzie zobaczyć filmową wersję Ahsoki. Miejmy nadzieję, że jej obecność będzie zaznaczona w filmie na tyle wyraźnie, byśmy nie musieli szukać jej z lupą na YouTube po wyjściu z kina.

Star Wars: The Rise of Skywalker zadebiutuje w kinach 19 grudnia, a dzień wcześniej odbędą się pokazy przedpremierowe.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.