Gry

„Battlefront II” – zwiastun zawartości z „The Rise of Skywalker”!

Battlefront-II-The-Rise-of-Skywalker-Kylo-Ren

Oficjalny kanał EA Star Wars dosłownie kilka chwil temu opublikował zwiastun nadchodzącej zawartości do Battlefront II, która związana jest z premierą finału filmowej sagi Star Wars, czyli The Rise of Skywalker.

Materiał wideo ukazuje nową mapę mieszczącą się na planecie Ajan Kloss, po dwie zupełnie nowe klasy postaci dla Ruchu Oporu i Najwyższego Porządku oraz skórki dla Rey, Finna i Kylo Rena inspirowane ich wyglądem z Epizodu IX. Możemy też zobaczyć w akcji droida BB-8, który ma zostać dodany do gry jako grywalny bohater w styczniu 2020 roku.

Aktualizacja wprowadzająca dodatkową zawartość pojawi się już jutro, czyli 17 grudnia. Warto jednak zaznaczyć, że mapa na Ajan Kloss nie będzie dostępna od razu we wszystkich trybach, ale dopiero od 20 grudnia, co ma związek z możliwymi spoilerami, mogącymi zdradzić ważne wątki jeszcze przed oficjalną premierą Skywalker. Odrodzenia w kinach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.