Gry

Mamy wideo prezentujące najnowszą aktualizację do „Battlefronta II”

sith-trooper-ajan-kloss-rise-of-skywalker-battlefront-ii-2.jpg

Na oficjalnym kanale EA Star Wars pojawił się dziś materiał wideo pokazujący najnowszą zawartość, która trafiła do gry w związku z premierą filmu Skywalker. Odrodzenie.

W całej okazałości możemy podziwiać nową mapę na planecie Ajan Kloss, na której w filmie mieści się baza Ruchu Oporu. Plansza charakteryzuje się otwartymi, dżunglowymi przestrzeniami oraz ciasnymi jaskiniami. Póki co dostępna jest tylko w trybach Kooperacji oraz Bohaterowie kontra Złoczyńcy. Ponadto opisano i zaprezentowano pokrótce umiejętności nowych jednostek wsparcia Najwyższego Porządku oraz Ruchu Oporu, które streściliśmy już dla Was tutaj.

Materiał zakończono zapowiedzią Supremacji na mapach z ery Sequeli – Ajan Kloss i Jakku – która będzie dostępna już w styczniu. Okrętami flagowymi, które będzie trzeba zniszczyć, będą kalamariański krążownik MC85 oraz gwiezdny niszczyciel typu Resurgent. W tym samym miesiącu do gry dołączą nowi bohaterowie – BB-8 oraz BB-9E – jednak na tę chwilę nie znamy więcej szczegółów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.