Saga Star Wars

J.J. Abrams zdradza, co Finn chciał powiedzieć Rey w „The Rise of Skywalker”

finn-star-wars-the-rise-of-skywalker-still-cover

Jednym z wątków Skywalker. Odrodzenie, który nie został zakończony, była dość tajemnicza relacja Finna i Rey. Były szturmowiec miał jej zdradzić coś ważnego, jednak ostatecznie w filmie nie znalazła się odpowiedź na pytanie, co to miało być.

Z pomocą przychodzi nam więc współscenarzysta i reżyser J.J. Abrams. Jak niektórzy domyślali się po seansie filmu, chodzi o Moc, a konkretnie fakt, że Finn jest na nią czuły. Stąd też liczne „przeczucia” dręczące go przez dużą część filmu.

Możemy spekulować, czy wątek ten zostanie pociągnięty dalej i Finn być może zostanie jednym z pierwszych uczniów Rey w nowym Zakonie Jedi, o ile taki powstanie. Póki co to tylko słowa reżysera, nie mające żadnego pokrycia w kanonie, więc na ewentualne potwierdzenie będziemy musieli poczekać co najmniej do ukazania się adaptacji The Rise of Skywalker, która pojawi się w USA w marcu.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.