J.J. Abrams zdradza, co Finn chciał powiedzieć Rey w „The Rise of Skywalker”

finn-star-wars-the-rise-of-skywalker-still-cover

Jednym z wątków Skywalker. Odrodzenie, który nie został zakończony, była dość tajemnicza relacja Finna i Rey. Były szturmowiec miał jej zdradzić coś ważnego, jednak ostatecznie w filmie nie znalazła się odpowiedź na pytanie, co to miało być.

Z pomocą przychodzi nam więc współscenarzysta i reżyser J.J. Abrams. Jak niektórzy domyślali się po seansie filmu, chodzi o Moc, a konkretnie fakt, że Finn jest na nią czuły. Stąd też liczne „przeczucia” dręczące go przez dużą część filmu.

Możemy spekulować, czy wątek ten zostanie pociągnięty dalej i Finn być może zostanie jednym z pierwszych uczniów Rey w nowym Zakonie Jedi, o ile taki powstanie. Póki co to tylko słowa reżysera, nie mające żadnego pokrycia w kanonie, więc na ewentualne potwierdzenie będziemy musieli poczekać co najmniej do ukazania się adaptacji The Rise of Skywalker, która pojawi się w USA w marcu.Kategorie:Saga Star Wars

Tagi: , , , , , ,

1 reply

  1. Ja miałem przeczucie, że Finn jest wrażliwy na Moc, gdy poczuł, że coś złego się stało Rey, gdy ta zginęła po walce z Imperatorem.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.