Seriale

Znamy datę premiery pierwszego odcinka 2. sezonu „The Mandalorian”!

the-mandalorian-main-character

Wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć ostatni odcinek pierwszego sezonu The Mandalorian (recenzja pojawi się na naszej stronie najdalej w poniedziałek), który rozwiązał najbardziej trapiące widzów wątki oraz skierował bohaterów na nowe tory, wyraźnie prowadzące do kolejnego sezonu serii. Jeszcze tego samego dnia producent wykonawczy serialu, Jon Favreau, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o przybliżonym terminie premiery kontynuacji przygód Mando.

Z tweeta udostępnionego przez Jona dowiadujemy się, że emisja 2. sezonu The Mandalorian rozpocznie się jesienią 2020, a więc za niecały rok. Na ten moment jest to oczywiście wyłącznie nasza spekulacja, ale bardzo prawdopodobne, że będzie to data podobna do tegorocznej, czyli okolice połowy listopada.

Przy odrobinie szczęścia nowe epizody serialu będziemy mogli obejrzeć już w pełni legalnie – jak podaje wiele prognoz, do końca 2020 roku platforma streamingowa Disney+ powinna już być dostępna w Polsce i Europie Zachodniej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.