Saga Star WarsSeriale

Postaci z sagi Skywalkerów będą pojawiać się w „The Mandalorian”!

star-wars-the-rise-of-skywalker-the-mandalorian

Dopiero co The Rise of Skywalker trafił na ekrany światowych kin i zakończyła się emisja pierwszego sezonu The Mandalorian. I choć kinowa produkcja zakończyła sagę Skywalkerów, okazuje się, iż jej elementy mogą jeszcze doczekać się rozwinięcia w ramach aktorskiego serialu na Disney+.

Projekt Jona Favreau bowiem, jak dobrze wiemy, będzie kontynuowany. Rozpoczęto już nawet prace na planie drugiego sezonu, a sam twórca potwierdził przybliżoną datę debiutu najbliższego odcinka. Jeśli natomiast wierzyć doniesieniom przekazywanym przez portal Deadline, do grona bohaterów The Mandalorian dołączyć mogą postaci znane już z filmów należących do sagi Star Wars.

Na ten moment nie otrzymaliśmy więcej informacji w kwestii tożsamości postaci, które miałyby pojawić się w serialu, czy charakteru, znaczenia i wielkości takich występów. Chodzić może zarówno o ważnych bohaterów – tytułowy protagonista mógłby na przykład wpaść na Luke’a Skywalkera, poszukując domu dla swojego tymczasowego podopiecznego – jak i tych drugo- lub nawet trzecioplanowych. Na razie możemy zatem spekulować do woli, wyczekując większej ilości informacji na temat kolejnej porcji odcinków The Mandalorian.

Na Disney+ dostępne są już wszystkie istniejące w tej chwili odcinki pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. W kinach natomiast trwają seanse dziewiątego epizodu sagi Skywalkerów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.