Seriale

[Plotka] Powstaje kontynuacja „Star Wars: Rebeliantów”!

star-wars-rebels-sabine-ahsoka-new-series

Dzisiejszej nocy pojawiła się bardzo interesująca plotka, wedle której powstaje nowy serial animowany, będący bezpośrednią kontynuacją Star Wars Rebels.

Jak donoszą prowadzący podcast Kessel Run Transmissions: A Star Wars Network, powołując się przy tym na swoje zaufane źródła, w Lucasfilmie powstaje nowa seria animowana ze świata Gwiezdnych Wojen, a całemu przedsięwzięciu przewodzi nie kto inny, jak sam Dave Filoni. Serial ma stanowić kontynuację wydarzeń z Rebeliantów, a głównymi bohaterami będą Ahsoka Tano i Sabine Wren, które po finale Star Wars Rebels wyruszają na poszukiwania Ezry Bridgera. Pierwszy odcinek ma rzekomo zadebiutować jeszcze w 2020 roku.

Za prawdziwością tych doniesień przemawia kilka przesłanek, pośród których znajdują się ostatnie doniesienia o zaangażowaniu Filoniego w nieznany jeszcze projekt animowany oraz dość enigmatyczny wpis Dave’a na Twitterze, gdzie próbował dać do zrozumienia, że losy Ahsoki Tano nie zostały zakończone i będziemy jeszcze mieli okazję ją spotkać. Co więcej, końca dobiega drugi i ostatni sezon Ruchu Oporu, więc trzeba będzie czymś wypełnić serialową pustkę.

Mimo wszystko pamiętajmy, że mamy do czynienia niepotwierdzonymi przeciekami, więc traktujcie wszystkie powyższe doniesienia z dozą ostrożności.

Chcielibyście poznać dalsze losy Ahsoki, Sabine i Ezry? Sądzicie, że kontynuacja Rebeliantów to dobry pomysł na kolejną animację? Dajcie znać w komentarzach!

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł tylko fajnie by bylo żeby ezra żył i był nadal po jasnej stronie i żeby ten serial leciał na puls 2 jest to bardzo fajny serial ma dużo emocji ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.