Gry

Dyrektor Respawn przejmuje DICE LA – powstaje kolejna gra w świecie Star Wars

star-wars-jedi-fallen-order-recenzja-1

Respawn Entertainment dostarczył nam w tym roku cudownej rozrywki za sprawą Star Wars Jedi: Fallen Order. Nic więc dziwnego, że szef studia – Vince Zampella – został za to nagrodzony.

Od tego roku Zampella stanie na czele innego studia istniejącego w ramach grupy Electronic Arts. Chodzi o DICE Los Angeles, które wcześniej było pomocniczym studiem szwedzkiej grupy DICE odpowiedzialnej m.in. za oba współczesne Battlefronty. Studio ma zostać całkowicie odmienione pod okiem nowego szefa, jednak ma pozostać niezależne od Respawn, którym Zampella wciąż będzie zarządzał. Jednocześnie zapowiedziano, że studio ma za zadanie opracować zupełnie nową grę. Jak sugerują przecieki, będzie to kolejny tytuł w świecie Gwiezdnych Wojen.

Jednocześnie osoby, które oczekują na dodatek bądź kontynuację Upadłego zakonu, nie powinni się obawiać o przyszłość tytułu. Stig Asmussen, który kierował powstawaniem gry, zostaje w Respawn, a samo studio jakiś czas temu ogłosiło nabór na nowych pracowników, przypuszczalnie oddelegowanych do pracy nad sequelem gry.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.