Seriale

Finałowy sezon „Star Wars: The Clone Wars” z dokładną datą premiery!

clone-wars-saved-bokatan-ahsoka

Finałowy sezon Wojen klonów pojawi się u naszych drzwi szybciej, niż mogliście podejrzewać. Choć od pewnego czasu wiemy już, że odcinki zamykające przygody części bohaterów animowanej serii mają ukazać się w lutym tego roku, to dotąd nie była znana dokładna data premiery pierwszego epizodu. Teraz jednak wszystko jest już jasne.

Wideo promocyjne opublikowane na oficjalnej stronie Disneya zdradza, że pilotażowy odcinek ostatniego sezonu The Clone Wars ujrzy światło dzienne 17 lutego. Materiał niestety nie jest już dostępny, ale w sieci zachowały się zrzuty ekranu potwierdzające prawdziwość informacji.

The-Clone-Wars-Disney-Plus

Kontynuacja serialu będzie emitowana na nowej platformie streamingowej Disney+. Do tego czasu prawdopodobnie usługa nie zawita jeszcze w Polsce, ale istnieje szansa, że stanie się to w marcu.

Nadchodzące odcinki skupią się na ukazaniu ostatnich dni Wojen klonów oraz oblężenia Mandalory.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.