Seriale

„Star Wars: Resistance” – zapowiedź odcinków „The New World” oraz „No Place is Safe”

resistance-new-world-no-place-is-safe-1.jpg

Twórcy animacji Star Wars: Resistance podzielili się z nami zapowiedzią odcinka, a tak naprawdę dwóch! W najbliższą niedzielę będziemy mieli do czynienia z godzinnym eventem, na który złożą się epizody The New World oraz No Place is Safe.

Opis:

Doza zabiera Colossusa na ukryty świat w Zewnętrznych Rubieżach, ale na miejscu przekonuje się, że planeta zamieszkana jest przez rasę, która nie pała do nich sympatią – z bardzo dobrego powodu. Tymczasem, kiedy Kaz postanawia dołączyć do Poe i Ruchu Oporu, wszystko zaczyna iść na opak, bo odkrywa on, że Najwyższy Porządek namierzył stację Colossus.

Po opisie i zapowiedzi możemy się spodziewać naprawdę sporego wydarzenia, które połączy nam wszystkie dotychczasowe – niekiedy długo niewidziane – wątki i wprowadzi serial na ostatnią prostą przed finałem. A jeśli interesuje Was nasza ocena poprzedniego odcinka animacji, zajrzyjcie tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.