Saga Star Wars

Taika Waititi prowadzi rozmowy w sprawie nowego filmu w świecie Star Wars

taika-waititi

Z bardzo ciekawymi wieściami przychodzi dziś do nas wiarygodny i uznany portal The Hollywood Reporter. Jak podaje informator THR, Taika Waititi – reżyser, scenarzysta i aktor – prowadzi rozmowy w sprawie stworzenia kolejnego filmu w świecie Star Wars.

Póki co brakuje informacji na temat szczegółów produkcji. Czy to film w ramach serii o High Republic, o której niedawno plotkowano, czy też chodzi o reżyserię filmu, który ma wyprodukować Kevin Feige (obaj panowie znają się doskonale m.in. za sprawą Thor: Ragnarok), a może całkowicie nowy projekt?

Z pewnością Taika byłby dobrym wyborem dla marki. Fani uwielbiają jego finałowy odcinek Mandalorianina, zaś uznanie krytyków zdobył chociażby ostatnim Jojo Rabbit, który zdobył 6 nominacji do Oscara. W dodatku specyficzny i autorski styl reżysera byłby przyjemnym odświeżeniem formuły Gwiezdnych Wojen.

Od wakacji Waititi będzie zajęty zdjęciami do Thor: Love and Thunder, więc na jego ewentualną produkcję przyjdzie nam trochę poczekać. Z pewnością o wszelkich potwierdzeniach tej plotki będziemy informować Was na bieżąco.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.