Saga Star Wars

Ian McDiarmid sądzi, że „The Rise of Skywalker” podoba się George’owi Lucasowi

emperor-palpatine-darth-sidious-rise-of-skywalker

Ian McDiarmid to ikona Gwiezdnych Wojen, której prawdopodobnie nikomu nie trzeba dziś przedstawiać. Odtwórca roli Imperatora Palpatine’a oznajmił niedawno, iż wierzy, że ostateczny kształt dziewiątej odsłony sagi Skywalkerów przypadł do gustu George’owi Lucasowi, gdyż film ten „jest absolutnie wierny” temu, co zapoczątkował Ojciec świata Star Wars ponad 40 lat wcześniej.

Jak powiedział McDiarmid w wywiadzie dla Red Carpet News TV, gdy zapytano go o możliwą reakcję Lucasa na Epizod IX:

„Jestem pewien, że [George Lucas – przyp. red.] cieszy się z tego, iż historia nadal trwa. W pewnym sensie zrzekł się praw do niej, ale na pewno nie zrzekł się jej w swojej głowie. Pewnego dnia z pewnością z nim o tym porozmawiam, ale naprawdę wierzę, że mu się podoba, ponieważ sądzę, że film ten jest absolutnie wierny temu, co [George – przyp. red] zapoczątkował.”

Rola Imperatora w The Rise of Skywalker była dla Iana McDiarmida pierwszą okazją do wcielenia się w tę postać od 2005 roku – wtedy po raz ostatni widzieliśmy go w Zemście Sithów.

Choć kwestia wykorzystania Palpatine’a jako głównego antagonisty całej sagi Star Wars pozostaje dyskusyjna, znajdując w środowisku fanów zarówno zwolenników, jak i przeciwników, to trzeba przyznać, że styl gry aktorskiej Iana był jak zwykle perfekcyjny, nie pozostawiając wiele do życzenia.

Skywalker. Odrodzenie wciąż możecie obejrzeć w kinach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.