Wydarzenia

Europejska premiera Disney+ przyspieszona, platforma w Polsce najprędzej w drugiej połowie 2020

Disney+ star wars

Jak informuje serwis What’s On Disney Plus, europejska premiera platformy streamingowej Disney+ został nieco przyspieszona. Fani na zachodzie naszego kontynentu będą mogli cieszyć się oryginalnymi tytułami (w tym serialem The Mandalorian i finałowym sezonem Wojen klonów) o tydzień szybciej, niż wcześniej zakładano.

Dowiadujemy się, że usługa streamingowa Disneya wystartuje w krajach takich jak Wielka Brytania, Irlandia, Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Austria i Szwajcaria nie 31, lecz 24 marca bieżącego roku. Z oficjalnych doniesień wynika również, że latem 2020 roku do grona państw, w których możliwy będzie zakup abonamentu, dołączą Belgia, kraje skandynawskie oraz Portugalia.

Ujawniono także ceny poszczególnych pakietów, które prezentują się następująco:

  • £5.99 lub €6.99 za miesiąc subskrypcji (według obecnego kursu około 30 PLN)
  • £59.99 lub €69.99 za roczną subskrypcję (według obecnego kursu około 300 PLN)

Jak sami możecie zobaczyć, we wzmiankach wciąż brakuje Polski, więc bardzo prawdopodobne, że nad Wisłą Disney+ pojawi się nie prędzej niż w drugiej połowie 2020 lub dopiero w 2021 roku. Oznacza to dla nas, że wciąż niemożliwe będzie obejrzenie w pełni legalnie finału The Clone Wars, 2. sezonu The Mandalorian i przypuszczalnie także 1. sezonu serii o Cassianie Andorze.

Pozostaje mieć nadzieję, że polscy fani Star Wars zdążą przynajmniej na premierę serialu o Obi-Wanie Kenobim i będą mogli poznawać tę historię na równi z widzami z krajów Europy Zachodniej.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.