Seriale

Mamy zwiastun finałowego sezonu „The Clone Wars”!

clone-wars-trailer-dinsey-plus

Oficjalny kanał Star Wars opublikował na YouTube zwiastun finałowego sezonu animacji The Clone Wars. W materiale dominuje mroczny klimat schyłku Wojen klonów i wyczuć można zapowiedź zbliżających się wielkich (i niekoniecznie dobrych) zmian dla całej galaktyki.

Pierwszy odcinek ostatniego sezonu serialu zadebiutuje na Disney+ już 21 lutego.

Materiał wideo możecie obejrzeć poniżej:

Fabuła ostatnich epizodów uwielbianej przez fanów animacji skupi się m.in. na często wspominanym w kanonie Oblężeniu Mandalory. Pierwsze skrzypce zdecydowanie odegra nienależąca już do Zakonu Jedi Ahsoka Tano, zaś jako główny antagonista wystąpi ponownie Darth Maul.

Pojawił się także oficjalny plakat:

clone-wars-poster-disney-plus

Jeśli przed premierą chcecie sobie przypomnieć poprzednie sezony Wojen klonów, koniecznie zajrzyjcie do naszego artykułu, gdzie wyjaśniamy, jak oglądać serial chronologicznie.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. WoW! <3

    I jak tu z dnia na dzien być czy nie być fanem Gwiezdnej Sagii po grudniowo – kinowej żenadzie i porażce marzeń o lepszym uniwersum Lucasa. Naszczęście z ratunkiem nie przychodzi osamotniony "Mandalorian", ale także to cudo! Już pali Mi się japa na myśl, o tym gdy zobaczymy Maula z podwójnym ostrzem jak niegdyś w 1999 roku z choreografią Ray Parka poraz kolejny tylko w nowym wydaniu, a oprócz Tego czy scena w scenę zostanie to połączone z początkiem pierwszych scen "Zemsta Sithów"? Jaram się i czekam!!!

  2. Czemu asoka tak zmienia ? Najpierw miała 2 zielone później zielone ale jeden jaśniejszy drugi ciemniejszy a teraz niebieskie ? O co tu chodzi?

    1. Ezra też w 3 sezonie Rebeliantów nagle podrósł, obcioł włosy, zmienił lekko wdzianko ze starego i dorwał własny, zielony miecz. Także wątpie byśmy dostali wyjaśnienie, ale twórcy zawsze chcą coś dodać od Siebie, urozmaicić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.