Seriale

„Star Wars: Resistance” – zapowiedź finałowego odcinka „The Escape”

resistance-the-escape-1

Do sieci trafił zwiastun finałowego odcinka nie tylko drugiego sezonu, ale i całej animacji Star Wars: Resistance. Podwójny odcinek o tytule The Escape zadebiutuje w najbliższą niedzielę.

Opis:

Kaz i Yeager podejmują próbę ratunku Tam z rąk Najwyższego Porządku, jednocześnie starając się uniknąć pojmania na gwiezdnym niszczycielu. Tymczasem Colossus boryka się z problemami i staje przed niemożliwym wyborem.

Wraz z debiutem najbliższego epizodu końca dobiegnie trwająca około półtora roku przygoda z raczej niezbyt popularną w fandomie animacją, która chyba nawet w samym Lucasfilmie pełni rolę nieco niechcianego dziecka. Miejmy jednak nadzieję, że ostatni odcinek zbliży się poziomem do najlepszych epizodów serialu i zapewni serialowi godne pożegnanie. A jeśli chcecie przypomnieć sobie, co działo się w ostatnim odcinku, zajrzyjcie do naszych wrażeń.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.