Seriale

[Plotka] Prace nad serialem o Obi-Wanie Kenobim wstrzymane

obi-wan-kenobi-disney+-series-rumor

[AKTUALIZACJA] Ewan McGregor, wcielający się w postać Obi-Wana, zdementował plotki o wstrzymaniu prac na czas nieokreślony, potwierdzając jednak, iż zdjęcia mają ruszyć dopiero w styczniu 2021, a nie latem bieżącego roku, jak pierwotnie zakładano. Potwierdzają się również doniesienia o poprawkach nanoszonych do scenariusza serialu.

Inne niezależne i wiarygodne źródła, takie jak The Hollywood Reporter, także donoszą o przesunięciu terminu rozpoczęcia prac na planie.


Niepokojące wieści docierają do nas z planu (miejmy nadzieję, że wciąż powstającego) serialu o Obi-Wanie Kenobim. Jak donosi wiarygodny serwis Collider, powołując się na dwa niezależne źródła zbliżone do Lucasfilmu, prace nad serią o brodatym mistrzu Jedi zostały zawieszone.

Reporterom Collidera udało się ustalić, że ekipa odpowiedzialna za produkcję kolejnej gwiezdnowojennej serii dla platformy streamingowej Disney+ została odesłana do domów oraz poinformowana, że prace na planie zostają wstrzymane do odwołania.

Z dalszych przecieków dowiadujemy się, że za decyzją stoi szefowa wytwórni, Kathleen Kennedy, która podjęła ją po otrzymaniu i przeczytaniu wstępnego scenariusza autorstwa Hosseina Aminiego. Kennedy rzekomo nie była zadowolona z efektów pracy scenarzysty, gdyż niektóre decyzje fabularne wzbudzały jej wątpliwości. Zamiast więc dawać zielone światło dla niepewnych koncepcji, Kathleen wolała wstrzymać przygotowania i dać autorowi dodatkowy czas na wprowadzenie potrzebnych poprawek.

Jeśli odpowiednie korekty uda się nanieść względnie szybko, powrót na plan w Pinewood Studios planowany jest na lato bieżącego roku. Pozostaje mieć nadzieję, że tak właśnie się stanie, a Ewan McGregor, jeśli nawet z pewnym opóźnieniem, ponownie zawita na ekrany z mieczem świetlnym w dłoni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.